reklam
reklam

SEYHAN SOYLU; DEHA BİLİMLİER ÇEVRESİNE GÜLŞAH’ A BİR KERE ÇAKTIM DİYOR”.”

reklam
09 Ocak 2022 155 views 0
reklam

Flash TV’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada, Yeliz Yeşilmen, Bahar Candan, Özlem Uçar, şarkıcı Adrian ve konuk olarak Güzellik Merkezleri sahibi ve şarkıcı Hakan Karanfil vardı.

Son günlerde ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’ nun adı şarkıcı Deha Bilimlier ile yasak aşk dedikodusuna karışınca, Demet Akalın cephesinden de “Ben hanım tarafı daha önce uyarmıştım” şeklinde açıklama gelmişti.
Geçtiğimiz hafta bu konuyla ilgili programa telefonla bağlanarak, Seyhan Soylu’ ya “Deha benim arkadaşım. Nasıl ve ne şekilde böyle bir dedikodu çıktı anlamış değilim. Ama asla aramızda bir ilişki olmadı.” demişti.

Program yorumcusu Gazeteci Bahar Çokan ise bugün canlı yayına bağlanarak Gülşah Saraç oğlu ile görüştüğünü belirterek “Gülşah öncelikle hiçbir magazin programına bağlanıp bu konuyla ilgili bir açıklama yapma gereği duymadı. Gülşah Deha’ yı arkadaş grubuyla dinlemeye gidip eğlendiklerini söyledi. En ufacık bir şey hissetmediğini ve kardeşi olarak gördüğünü söyledi. Bir süre sonra Demet Akalın kendisine mesaj atmış Deha’nın eşi bu durumdan rahatsız oluyor diye. Ayrıca o fotoğraf hiçbir şeyin kanıtı değil. Gittiğim mekanlar alkollü mekanlar ve herkes davet edip sahneye çıkarıyorlar. Deha’ nın yakın temasta ve ya özel ilgi gösterdiği bir durum yok. Ayrıca Gülşah yaptığı araştırmalarla bu olayı ortaya çıkaranın Gökhan Göz olduğunu da öğrenmiş. Çünkü Gülşah kesin olarak ayrıldığında Gökhan hem Fatoş’ a aşık oluyor hem de Gülşah’ ı kaybetmek istemediğinden intikam alıyor.” şeklinde açıklama yaparken Seyhan Soylu lafa girerek; “ Ben sana bilmediğin bir şeyi söyleyeyim. Gökhan göz bu olayı Fatoş’ a anlatıyor. O da bana ihanet etti Deha ile. Hem de beni Deha tanıştırdı onunla diyor. Ama Gülşahcığım seni severim ama Deha herkese diyor ki, Gülşah’ı ben bıraktım eve o gün kafası güzeldi. Onun evinde bir sefer çaktım diyormuş, haberin olsun.” dediğinde stüdyodaki herkes şaşırdı.

 

Kaynak : Alsana Haber

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
Genel
reklam